Umělecká produkce Harold

Silácká vystoupení jedno z nejúspěšnějších vystoupení, navazující na silácké legendy jako byl Gustav Frištenský nebo Franta Kocourek - nejen že se předvádějí neuvěřitelné silové výkony jako ohýbání želez, trhání řetězu, rozbíjení špalku hlavě či kamene na hrudi a další atrakce, ale dokáže také při tom skvěle diváky bavit a zapojit je v soutěžích do svého vystoupení. Pódiové vystoupení trvá cca 40 min., lze ještě realizovat show s autem - roztahování, přejetí a další.
Rudy velmi pestrá skladba vystoupení, výkony, které se jen tak nevidí: výborná ekvilibristika, provazochodec, sklobalanc, žonglování, artistické výkony, tanec
Eduardo žonglování, jízda na válečcích, při níž se hraje sólo na trubku, vzdušná akrobacie na židlích jako James Bond, komický výstup s točícími se talíři
Vojtano jeden z nejlepších českých kejklířů ovládá řemeslo žonglerské /žongluje se vším myslitelným - s míčky, loučemi, koštětem, nočníkem, noži/, metá diabolo, pořádá show na jednokolce. Lze ve stylu cirkusovém, středověkém či ve fraku.
Vít výborné kejklířské vystoupení, které pobaví všechny diváky, skvělé vystoupení na chůdách
Oldřich žonglování se vším možným, legrácky pro diváky s míčky, loučemi, kužely, diabolem, vystupuje na jednokolce a s dalšími kejkly. Lze 3x20 min.
Duo Navrátil kouzlení, výstup s marionetami, show s cvičenými pejsky, s holubičkami Trvá cca 50 min., lze rozdělit na více výstupů.
Hadí žena Lenka skvěle ovládá přízemní plastickou akrobacii jako "hadí žena" /had může být součástí vystoupení/, hulla hop /točení kruhů i hořících/, orientální a španělský tanec
Mongpolská hadí žena  
Bublinová podívaná  
Bob plastická akrobacie a kulturistika
Pavlovy bubliny mistr mýdlových bublin malých, velkých, kouřových, barevných -romantická bublinová show, na jejímž konci se v obří bublině můžete ocitnout. Trvá cca 25 min.
Pavel vyvlékání z kout, úniky ve vzduchu, na zemi i ve vodě pod kontrolou diváků
Vyproštění z pout na židli, pod níž je třaskavina. Vtipná a zábavná kouzla .
Cyklotrialová show jízda nebo lépe skákání s biketrialem přes překážky, na pódium, přeskakování diváků a další výkony. Oba se umístili na předních místech ve světových i domácích soutěžích
Duo Joovani vystoupení na hrazdě, tanec s chobotnicí a další atrakce
Western show s bičem vystoupení vicemistra republiky, ve kterém předvádí přesekávání jednotlivých předmětů bičem, zhášení svíce, sestřelení růže a další. Délka cca 15 min.
Asijská bojová umění Tae kwon do přerážení předmětů, zápasy. Účinkuje 3-5 osob
Věštírna výklad karet, numerologie a jiná témata
Body painting malování na tělo /zajistíme malíře i dívky/
Barmanská show i míchání nápojů je podívaná, když to někdo umí, lze "opepřit" ohněm
Módní přehlídka oděvů i spodního prádla cena podle rozsahu a dalších požadavků
Historické kostýmy přehlídka historic. kostýmů, historic. spodního prádla, kankán, charleston, čtverylka
Lasová show je možno i s hořícím lasem, je možno doplnit show s bičem či revolvery
Hra na pilu lze i v kombinaci s jinými nástroji
Karikatury L.Vaněk a další karikaturisté
Portrétisté je možno zhotovit perokresby i akvarely
Stříhání siluet Mr.Raka /až 150 siluet za hodinu/

Lze zajistit i atrakce: střelba z kuší a luků, elektrický býk, fotbal, moucha, lezecká stěna, motokáry, show na motorce, show na kolečkových bruslích a na skateboardu na vertikální stěně a další.

Na vaše přání lze sestavit modelový program nejrůznějších zábavných akcí.

 • nahoru